in der deutschen Sprache in english
aktualności
rekrutacja
matura
e-dziennik
kontakt

  aktualności
  zastępstwa [0]
  artykuły
  galeria zdjęć
  rekrutacja
  dokumenty
  patron
  historia szkoły
  sukcesy
  matura
  stowarzyszenie
  dyrekcja
  grono pedagogiczne
  baza nauczycieli
  klasy
  plan lekcji
  samorząd szkolny
  nasza twórczość
  absolwenci
  rekolekcje
  zjazdy
  PTSM
  PTTK
  LOP
  PCK
  polski
  matematyka
  fizyka
  szachy
  klub sportowy
  polsko-angielska
  polsko-niemiecka
  filmy
  konkursy
 humor
 kontakt
 redakcja

do następnych wakacji jeszcze sporo :/


Jestes 3892 osoba na tej stronie









 






Szachy
nasze osiągnięcia







ROK SZKOLNY 1991/1992

1. Koszyk Dariusz
- I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Juniorów w Szachach
2. Mikanik Małgorzata
- I miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich w Szachach do lat 18
- II miejsce w Makroregionie
3. Lelek Barbara
4. Gużkowska Magdalena

Opiekun: mgr Stanisław Lelek



ROK SZKOLNY 1993/1994

1. Głuszko Małgorzata
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Szachach
2. Gużkowska Magdalena
- Mistrzyni Polski Kobiet (seniorek) w Szachach marzec 1994

Opiekun: mgr Stanisław Lelek



ROK SZKOLNY 1996/1997

Mistrzostwa Szkoły w Szachach (luty 1997):
1. Michalska Marta Ib
2. Śliwiński Piotr Ia
3. Lelek Paulina IIa

Opiekun: mgr Stanisław Lelek



ROK SZKOLNY 1998/1999

Powiatowa Licealiada w szachach

1. Anna Haftek- I miejsce wśród dziewcząt
2. Bartłomiej Pięta- III miejsce wśród chłopców
3. Krzysztof Czapla- IV miejsce wśród chłopców

Opiekun: mgr Stanisław Lelek



Drużynowe Mistrzostwa Szkół Średnich w szachach na szczeblu powiatu - I miejsce

1. Haftek Anna
2. Pięta Bartłomiej
3. Orlef Łukasz
Opiekun: mgr Stanisław Lelek



Drużynowe Mistrzostwa Szkół Średnich w szachach na szczeblu rejonowym w Brzozowie - VI miejsce

1. Haftek Anna
2. Pięta Bartłomiej
3. Orlef Łukasz

Opiekun: mgr Stanisław Lelek



ROK SZKOLNY 2008/2009

Licealiada - finał wojewódzki - Przemyśl 5 grudnia - VI miejsce

Drużyna w sładzie:
1. Danuta Więcławek 1D
2. Sebastioan Pałka 3D
3. Przemysław Warchoł 3E
4. Aneta Szałaj 2E

Opiekun- mgr Ryszard Samek





Licealiada - finał rejonowy - Brzozów listopad - II miejsce

Drużyna w sładzie:
1. Danuta Więcławek 1D
2. Sebastioan Pałka 3D
3. Przemysław Warchoł 3E
4. Aneta Szałaj 2E

Opiekun- mgr Ryszard Samek


Licealiada - Lesko październik 2008 - I miejsce

Drużyna w składzie :
1. Konrad Kolasa 1C
2. Sebastioan Pałka 3D
3. Przemysław Warchoł 3E
4. Aneta Szałaj 2E

Opiekun- mgr Ryszard Samek





Mistrzostwa LO w Lesku 22 października 2008 r. – 30 uczestników. Zawody Sędziował mgr Stanisław Lelek

Miejsca:
1. Danuta Więcławek 1D
2. Janusz Wronowski 2E
3. Konrad Kolasa 1C
4. Sebastian Pałka 3D
5. Przemysław Warchoł 3E
6. Aneta Szałaj 2E






Turniej szachowy z okazji 80 rocznicy Odzyskania niepodległości w Ustrzykach Dolnych :

1miejsce wśród kobiet oraz wśród juniorek Danuta Więcławek, 3 miejsce wśród seniorów Ryszard Samek.
Uczniowie Sebastian Pałka i Przemysław Warchoł zdobyli V – kategorię szachową.






do góry ::...

 
Copyright © 2002-2009 [LO]Lesko