in der deutschen Sprache in english
aktualności
rekrutacja
matura
e-dziennik
kontakt

  aktualności
  zastępstwa [0]
  artykuły
  galeria zdjęć
  rekrutacja
  dokumenty
  patron
  historia szkoły
  sukcesy
  matura
  stowarzyszenie
  dyrekcja
  grono pedagogiczne
  baza nauczycieli
  klasy
  plan lekcji
  samorząd szkolny
  nasza twórczość
  absolwenci
  rekolekcje
  zjazdy
  PTSM
  PTTK
  LOP
  PCK
  polski
  matematyka
  fizyka
  szachy
  klub sportowy
  polsko-angielska
  polsko-niemiecka
  filmy
  konkursy
 humor
 kontakt
 redakcja

do następnych wakacji jeszcze sporo :/


Jestes 4323 osoba na tej stronie









 






Sport
nasze osiągnięcia







ROK SZKOLNY 1991/1992

PIŁKA KOSZYKOWA:

Rejonowe Zawody Dziewcząt (Ustrzyki Dolne 26.02.1992) - I miejsce
Zawody wojewódzkie (Krosno, kwiecień 1992) - III miejsce

Skład:

1. Kostecka Małgorzata
2. Usyk Małgorzata
3. Baran Katarzyna
4. Jarosz Elżbieta
5. Faluszczak Jolanta
6. Makowska Anna
7. Szmuc Dorota
8. Bar Sylwia
9. Tocka Wioletta
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański


Rejonowe Zawody w Piłce Koszykowej Chłopców (Ustrzyki Dolne 28.02.1992) - III miejsce

Skład:

1. Sanecki Robert
2. Grams Jacek
3. Chwała Paweł
4. Osękowski Zbigniew
5. Wiliński Roman
6. Andruch Adam
7. Brajewski Maciej
8. Kisiel Piotr
9. Koss Tomasz
10. Maresz Hubert
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański


LEKKOATLETYKA:

Kozłowska Joanna - uczennica klasy I: czołowa lekkoatletka województwa krośnieńskiego:

- dwukrotna Mistrzyni Województwa w biegach przełajowych,
- reprezentantka województwa krośnieńskiego na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych, Poznań 1992

Opiekun: mgr Halina Dolińska



ROK SZKOLNY 1993/1994

PIŁKA SIATKOWA:

Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt (Sanok 11.01.1995) - III miejsce

Skład:
1. Plisz Joanna
2. Wojtków Kamila
3. Sobieszczańska Małgorzata
4. Baran Luiza
5. Pączka Barbara
6. Faron Agnieszka
7. Kania Monika


LEKKOATLETYKA:

Jesienne Biegi Przełajowe LZS-OZLA (Sieniawa 21.10.1994)

1. Wasąg Marek- I miejsce (kategoria- junior młodszy)
2. Książek Bogusław- II miejsce (kategoria młodzików)
3. Kosturska Joanna- II miejsce (kategoria juniorek)

VI Bieg Niepodległości (Sanok 11.11.1994)
Marek Wasąg - I miejsce

Mistrzostwa Polski juniorów w biegach przełajowych (Zamość)
Marek Wasąg- XX miejsce

Mistrzostwa Województwa w Lekkoatletyce
Marek Wasąg- I miejsce w biegu na 1000 m (18.05.1994)


Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce juniorów
Wasąg Marek- X miejsce
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański


PIŁKA NOŻNA HALOWA:

Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej Halowej (Sanok) - III miejsce

Skład:
1. Stachyra Grzegorz
2. Wasąg Marek
3. Głuszko Bartłomiej
4. Karwaj Janusz
5. Tarnolicki Witold
6. Kostecki Konrad



ROK SZKOLNY 1994/1995

LEKKOATLETYKA:

Nocny Bieg Solidarności (Rzeszów 31.08.1994)
Marek Wasąg - I miejsce

Bieg Niepodległości (Sanok 11.11.1994,1995)
Marek Wasąg - I miejsce
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański



ROK SZKOLNY 1995/1996

LEKKOATLETYKA:

XIV Bieg nad Sanem (Przemyśl 1.10.1995)
Marek Wasąg - I miejsce

Nocny Bieg Solidarności (31.08.1995)
Marek Wasąg - II miejsce


Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe (Sanok 12.10.1995) - II miejsce
Skład:

1. Wasąg Marek
2. Stachyra Grzegorz
3. Pańko Łukasz
4. Matuszewski Tomasz
5. Onyszko Wojciech
6. Molenda Marcin
7. Książek Bogusław
8. Orlef Paweł
9. Kisiel Paweł
10. Paszkiewicz Piotr


PIŁKA NOŻNA:

Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej (Sanok 14.04.1996) - II miejsce



ROK SZKOLNY 1996/1997

PIŁKA SIATKOWA:

Rejonowe zawody w piłce siatkowej chłopców (luty 1997) - II miejsce
Opiekun: mgr Piotr Haftek



ROK SZKOLNY 1997/1998

PIŁKA SIATKOWA:

Rejonowe zawody w piłce siatkowej chłopców (Lesko 29.01.1998) - I miejsce

1. Maciej Gałęza
2. Tomasz Gałęza
3. Paweł Orlef
4. Jacek Bereżański
5. Jakub Walus
6. Grzegorz Bieleń
7. Janusz Wojtanowski
Opiekun: mgr Piotr Haftek


PIŁKA KOSZYKOWA:

Rejonowe zawody w piłce koszykowej chłopców (Lesko 24.02.1998) - II miejsce

1. Maciej Gałęza
2. Paweł Orlef
3. Kornel Sidorski
4. Witold Tarnolicki
5. Wojciech Turek
6. Marcin Czernow
7. Konrad Noworolnik
8. Jakub Walus
Opiekun: mgr Piotr Haftek



ROK SZKOLNY 1998/1999

PIŁKA SIATKOWA:

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców (Lesko 13.04.1999) - I miejsce

1. Sroka Michał
2. Czernow Marcin
3. Gałęza Maciej
4. Bereżański Jacek
5. Walus Jakub
6. Walus Tomasz
7. Wronowski Marcin
8. Szymański Przemysław
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański


Rejonowe Zawody Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców
(Jasło 16.04.1999)- III miejsce








1. Sroka Michał
2. Czernow Marcin
3. Gałęza Maciej
4. Bereżański Jacek
5. Walus Jakub
6. Walus Tomasz
7. Wronowski Marcin
8. Bocheński Bartłomiej
9. Demko Bartosz
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański






PIŁKA KOSZYKOWA:

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt (Lesko 19.04.1999) - I miejsce
Skład:

1. Skrzypska Bożena
2. Pudełko Anna
3. Inglot Izabela
4. Roś Sylwia
5. Sas Magdalena
6. Płaksa Gabriela
7. Wróbel Justyna
8. Turek Anna
9. Marszałek Justyna
10. Konieczna Anna
11. Romuzga Agnieszka
12. Dereń Barbara
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców (marzec 1999) - II miejsce

1. Sidorski Kornel
2. Gałęza Maciej
3. Bereżański Jakub
4. Turek Wojciech
5. Sroka Michał
6. Czernow Marcin
7. Bocheński Bartłomiej
8. Walus Jakub
9. Walus Tomasz
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański


Rejonowe Zawody Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt
(Krosno 6.05.1999) - III miejsce

1. Płaksa Gabriela
2. Romuzga Agnieszka
3. Konieczna Anna
4. Dereń Barbara
5. Inglot Izabela
6. Skiba Magdalena
7. Pudełko Anna
8. Skrzypska Bożena
9. Roś Sylwia
10. Sas Magdalena
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański



ROK SZKOLNY 1999/2000

PIŁKA SIATKOWA:

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców (20.01.2000) - I miejsce, awans do zawodów rejonowych
Skład:

1. Gałęza Maciej
2. Bereżański Jacek
3. Walus Jakub
4. Walus Tomasz
5. Szymański Przemysław
6. Turek Wojciech
7. Wronowski Marcin
8. Czernow Marcin
9. Subik Piotr
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański
mgr Tomasz Koss


Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziwcząt (19.01.2000) - I miejsce, awans do zawodów rejonowych
Skład:

1. Skrzypska Bożena
2. Opałka Katarzyna
3. Opar Anna
4. Wróbel Justyna
5. Walus Anna
6. Stafiej Sabina
7. Dzedzyk Dominika
8. Toporowska Bogna
Opiekun: mgr Halina Dolińska
mrg Mariusz Łopuszański


Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców (Krosno 15.03.2000)- III miejsce
Skład:

1. Gałęza Maciej
2. Bereżański Jacek
3. Walus Jakub
4. Walus Tomasz
5. Szymański Przemysław
6. Turek Wojciech
7. Wronowski Marcin
8. Subik Piotr
9. Miller Paweł
Opiekun: mgr Tomasz Koss
mgr Mariusz Łopuszański


PIŁKA KOSZYKOWA:

Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt (9.02.2000) - I miejsce, awans do zawodów rejonowych
Skład:

1. Płaksa Gabriela
2. Skrzypska Bożena
3. Skiba Magdalena
4. Pudełko Anna
5. Guzara Kornelia
6. Żmuda Elżbieta
7. Roś Sylwia
8. Kaźmierczak Anna
9. Inglot Izabela
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański
mgr Tomasz Koss


Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców (10.02.2000) - I miejsce, awans do zawodów rejonowych
Skład:

1. Sroka Michał
2. Gałęza Maciej
3. Bereżański Jacek
4. Walus Jakub
5. Turek Wojciech
6. Walus Tomasz
7. Wronowski Marcin
8. Szymański Przemysław
9. Czapla Krzysztof
10. Środoń Daniel
Opiekun: mgr Tomasz Koss
mgr Maciej Brajewski


Rejonowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt (Krosno 21.03.2000) - II miejsce, awans do zawodów wojewódzkich
Skład:

1. Skrzypska Bożena
2. Pudełko Anna
3. Żmuda Elżbieta
4. Roś Sylwia
5. Kaźmierczak Anna
6. Inglot Sylwia
7. Płaksa Gabriela
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański
mgr Tomasz Koss


Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce koszykowej dziewcząt (Rzeszów 11.04.2000) - III miejsce

Skład:







1. Skrzypska Bożena
2. Guzara Kornelia
3. Żmuda Elżbieta
4. Kaźmierczak Anna
5. Roś Sylwia
6. Pudełko Anna
7. Płaksa Gabriela
8. Inglot Izabela
9. Smolińska Maja



Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański




ROK SZKOLNY 2000/2001

PIŁKA NOŻNA:

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców (18.10.2000) - I miejsce, awans do zawodów rejonowych
Skład:

1. Prach Piotr
2. Subik Piotr
3. Drewek Michał
4. Szpejcher Adrian
5. Gawłowski Rafał
6. Barlewicz Tomasz
7. Usyk Łukasz
8. Łukacz Bartłomiej
9. Czapla Krzysztof
10. Wójcik Marcin
11. Smyka Michał
12. Knuth Paweł
13. Miller Paweł
14. Bassara Łukasz
15. Kamiński Łukasz
16. Bryndza Kacper
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański
mgr Tomasz Koss
mgr Maciej Brajewski


PIŁKA KOSZYKOWA:

Powiatowa Liceliada w piłce koszykowej dziewcząt (17.01.2001) - I miejsce
Skład:

1. Skrzypska Bożena
2. Pudełko Anna
3. Kaźmierczak Anna
4. Guzara Kornelia
5. Bąk Monika
6. Franke Ewa
7. Żmuda Elżbieta
8. Inglot Izabela
9. Płaksa Gabriela
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański


Rejonowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt (Krosno 27.03.2001) - III miejsce
Skład:

1. Skrzypska Bożena
2. Płaksa Gabriela
3. Kaźmierczak Anna
4. Guzara Kornelia
5. Bąk Monika
6. Franke Ewa
7. Żmuda Elżbieta
8. Inglot Izabela
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański


PIŁKA SIATKOWA:

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt (18.01.2001) - I miejsce, awans do zawodów rejonowych

1. Walus Anna
2. Dzedzyk Dominika
3. Toporowska Bogna
4. Skrzypska Bożena
5. Tandyrak Anna
6. Janisz Elżbieta
7. Haftek Anna
Opiekun: mgr Halina Dolińska

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt (26.03.2001) - V miejsce

Skład:








1. Walus Anna
2. Dzedzyk Dominika
3. Toporowska Bogna
4. Skrzypska Bożena
5. Tandyrak Anna
6. Janisz Elżbieta
7. Haftek Anna




Opiekun: mgr Halina Dolińska

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców (Ustrzyki Dolne 23.01.2001) - II miejsce
Skład:

1. Subik Piotr
2. Miller Paweł
3. Fedorowiat Paweł
4. Knuth Paweł
5. Szymański Przemysław
6. Orłowski Łukasz
7. Pasławski Dariusz
8. Walus Tomasz
Opiekun: mgr Tomasz Koss



ROK SZKOLNY 2001/2002

PIŁKA SIATKOWA:

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt (Ustrzyki Dolne 26.11.2001) - I miejsce
Skład:

1. Toporowska Bogna
2. Walus Anna
3. Tandyrak Anna
4. Janisz Elżbieta
5. Artym Joanna
6. Żmuda Elżbieta
7. Lis Aleksandra
Opiekun: mgr Tomasz Koss
mgr Mariusz Łopuszański

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców (Lesko 28.11.2001) - I miejsce
Skład:









1. Fedorowiat Paweł
2. Miller Paweł
3. Pasławski Dariusz
4. Knuth Paweł
5. Bassara Łukasz
6. Kamiński Łukasz
7. Demkowicz Tomasz
8. Zawadzki Andrzej
9. Woźny Maciej
Opiekun: mgr Tomasz Koss
mgr Mariusz Łopuszański





PIŁKA KOSZYKOWA:

Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt (Ustrzyki Dolne 3.12.2001) - I miejsce
Skład:

1. Kaźmierczak Anna
2. Płaksa Gabriela
3. Guzara Kornelia
4. Żmuda Elżbieta
5. Inglot Izabela
6. Pudełko Anna
7. Franke Ewa
Opiekun: mgr Mariusz Łopuszański
mgr Tomasz Koss



ROK SZKOLNY 2002/2003

1) Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców - III m-ce

1. Kłos Paweł - III a
2. Wosk Arkadiusz - III a
3. Kuźmicz Jakub - IV a
4. Pięta Bartłomiej - III a
5. Wożny Maciej - III a
6. Łukasiewicz Michał - IV a
7. Kamiński Łukasz - III d

opiekun: Brajewski Maciej


2) Turniej Halowej piłki nożnej chłopców „O Puchar Starosty” – I m-ce

1. Bryndza Kacper - IV
2. Barlewicz Tomasz - IV
3. Gembuś Maciej - I d
4. Klaczak Grzegorz - I a
5. Podgórski Rafał - I d
6. Kuźmicz Marek - I a

opiekun: Brajewski Maciej


3) Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców 23 XI 2002 - II miejsce

1. Kamiński Łukasz
2. Woźny Maciej
3. Knuth Paweł
4. Pasławski Dariusz
5. Bassara Łukasz
6. Miller Paweł
7. Zawadzki Andrzej

opiekun: Tomasz Koss




ROK SZKOLNY 2003/2004

1) Indywidualne biegi przełajowe ( szczebel powiatowy )

Czołowe miejsca :

Chłopcy (54 startujących):
I miejsce: Marek Fenczak II a ( awans do rejonu)
V miejsce: Kamil Bandrowski II a
VI miejsce: Michał Gierula

Dziewczęta:
I miejsce: Ewelina Fenczak - IV d (awans)
IV miejsce: Martyna Demko - I c
V miejsce: Paulina Małecka - I c

opiekun: Maciej Brajewski


2) Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe - dziewczęta - II miejsce i awans do zawodów rejonowych.

w składzie:

Małecka Paulina
Woźna Anna
Twardeusz Katarzyna
Franczak Monika
Gładysz Joanna
Lis Agnieszka
Jarosz Anna
Wierzbicka Anna
Fenczak Ewelina
Demko Martyna

opiekun: Maciej Brajewski


3) Licealiada powiatowa w piłce koszykowej chłopców - II miejsce

w składzie:

Wosk Arkadiusz - IV a
Kłos Paweł - IV a
Burak Michał - IV c
Myszak Dawid - IV a
Rafał Podgórski - II d
Michał Ząbkiewicz - I b

opiekun: Maciej Brajweski


4) Licealiada powiatowa w piłce koszykowej dziewcząt – II miejsce

w składzie:

Biłas Joanna
Podkalicka Natalia
Zastawna Marcelina
Dudzińska Justyna
Baran Kamila
Stelmach Katarzyna
Lis Agnieszka
Izdebska Paulina

opiekun: Maciej Brajewski


5) Licealiada powiatowa w piłce siatkowej dziewcząt – I miejsce i awans do zawodów rejonowych

w składzie:

Demko Martyna
Lis Agnieszka
Lis Aleksandra
Orłowska Monika
Woźna Anna
Stelmach Katarzyna
Dudzińska Justyna
Podkalicka Dorota

opiekun: Tomasz Koss


6) Licealiada powiatowa w piłce siatkowej chłopców – III miejsce

w składzie:

Kamiński Łukasz
Woźny Maciej
Myszka Dawid
Myk Adrian
Roś Adam
Wilk Bartłomiej
Gembuś Maciej
Mochnal Adam


7) Licealiada powiatowa w tenisie stołowym chłopców - III miejsce

w składzie:

Kamiński Łukasz
Gnap Bartłomiej
Haftek Paweł

opiekun: Maciej Brajewski

8) Licealiada powiatowa w tenis stołowym dziewcząt – II miejsce i awans do zawodów rejonowych, w których IV miejsce

w składzie:

Lis Aleksandra
Romanek Katarzyna
Gnap Marzena

opiekun: Maciej Brajweski i Tomasz Koss

9) Halowy turniej piłki nożnej chłopców "O Puchar Starosty" – I miejsce

Kamiński Łukasz
Denega Łukasz
Kuźmicz Marek
Kuźmicz Jacek
Podgórski Rafał
Klaczak Grzegorz
Gembuś Maciej

opiekun: Brajewski Maciej




Rok szkolny 2004/2005

Udział w zawodach oraz wyniki:

1) Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt, szczebel powiatowy (21 startujących):
1 m.-ce Demko Martyna (awans do zawodów wojewódzkich)
2 Woźna Anna (awans do zawodów wojewódzkich)
4 Małecka Paulina
9 Kosińska Magdalena

2) Indywidualne biegi przełajowe chłopców, szczebel powiatowy (34 startujących):
2 m.-ce Fenczak Marek (awans do zawodów wojewódzkich)
12 Gierula Michał
- opiekun Brajewski Maciej

3) Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt, szczebel powiatowy – 1 m.-ce (awans do zawodów wojewódzkich)
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców, szczebel powiatowy – 4 m.-ce
- opiekun Brajewski Maciej

4) Powiatowa licealiada w piłce koszykowej chłopców – 2 m.-ce (opiekun Tomasz Koss)
Powiatowa licealiada w piłce koszykowej dziewcząt – 2 m.-ce (opiekun Mariusz Łopuszański)

5) Powiatowa drużynowa licealiada tenisa stołowego chłopców 2 m.- ce
(M. Brajewski)
Rejonowa drużynowa licealiada tenisa stołowego chłopców 4m.- ce
(T Koss)
Powiatowa drużynowa licealiada tenisa stołowego dziewcząt 2 m.- ce
(M. Brajewski)
Rejonowa drużynowa licealiada tenisa stołowego dziewcząt 4m.- ce
(M. Łopuszański)

6) Powiatowa licealiada w piłce siatkowej chłopców 4 m.-ce
(M. Brajewski)
Powiatowa licealiada w piłce siatkowej dziewcząt 1 m.-ce
(T Koss)
Rejonowa licealiada w piłce siatkowej dziewcząt 3 m.-ce
(T Koss)
Halowy Turniej o Puchar Starosty Powiatu Leskiego 1 m.-ce
(M. Brajewski)
Powiatowa licealiada w piłce ręcznej chłopców 2 m-ce
(T Koss)
Powiatowa licealiada w piłce ręcznej dziewcząt2 m-ce
(M. Łopuszański)
Turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar Dyrektora Leskiego Centrum Edukacji Sportu i Promocji – 2 m-ce (M. Łopuszański, M. Brajewski)


7) W liceum odbyła się Powiatowa Licealiada szachowa, którą przygotowali nauczyciele matematyki mgr S. Lelek oraz mgr R. Samek.
Drużyna LO na szczeblu powiatowym zajęła 1 m.-ce, na szczeblu rejonowym w Brzozowie 2 m.-ce, na zawodach wojewódzkich w Rzeszowie 11 m.-ce.
Opiekunem drużyny był R. Samek.




Rok szkolny 2005/06

1) Indywidualne powiatowe biegi przełajowe dziewcząt :
II m-ce Woźna Anna
III m-ce Małecka Paulina
VII m-ce Krajewska Katarzyna
(opiekun M. Brajewski, D.Goleń)

Indywidualne powiatowe biegi przełajowe chłopców : I m-ce Bem Konrad
VII m-ce Górski Sebastian
(opiekun M. Brajewski, D.Goleń)

2) Osiągnięcia naszych uczniów przedstawiają się następująco:

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt I m-ce (opiekun Tomasz Koss)
Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców IV m-ce (opiekun Tomasz Koss)
Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt IV m-ce (opiekun Maciej Brajewski)
Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców IV m-ce (opiekun Maciej Brajewski)
Powiatowa Licealiada tenisa stołowego dziewcząt I m-ce (opiekun Maciej Brajewski)
Powiatowa Licealiada tenisa stołowego chłopców III m-ce (opiekun Maciej Brajewski)
Powiatowe biegi przełajowe – sztafeta dziewcząt I m-ce (opiekun M. Brajewski)
Powiatowe biegi przełajowe – sztafeta chłopców III m-ce (opiekun M. Brajewski

3) W ramach rozgrywek międzyszkolnych odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt (organizator H. Dolińska)

Z okazji Dnia Dziecka reprezentacja szkoły w piłce siatkowej chłopców rozegrała towarzyski mecz z nauczycielami połączonych szkół ZSER i LO, który rozegrany był w ZSER w Lesku.




Rok szkolny 2006/2007

1) Wyniki współzawodnictwa międzyszkolnego w poszczególnych kategoriach:

- indywidualne biegi przełajowe, etap powiatowy:
chłopcy – Konrad Bem I miejsce – awans do finałow wojewódzkich
dziewczęta – Katarzyna Barlewicz I miejsce - awans do finałow wojewódzkich
opiekun M.Brajewski

- drużynowe biegi przełajowe, etap powiatowy:
dziewczęta – I miejsce – awans do zawodów rejonowych
( M.Brajewski)

- piłka koszykowa, etap powiatowy:
dziewczęta II miejsce (M. Łopuszański)
chłopcy IV miejsce ( M.Brajewski)

- piłka siatkowa, etap powiatowy:
chłopcy III miejsce
dziewczęta I m-ce, etap rejonowy II m-ce, półfinały wojewódzkie IV m-ce
(T. Koss, M. Łopuszański )

- piłka nożna, etap powiatowy chłopcy – III m-ce (op. M. Brajewski, M. Łopuszański)

- tenis stołowy:
dziewczęta – etap powiatowy I m-ce, rejon III m-ce
chłopcy – powiat II m-ce, rejon IV m-ce
(T. Koss, M. Łopuszański)

- aerobik rekreacyjny, półfinał wojewódzki - VI m-ce (M. Łopuszański)

- szachy – drużynowe, etap powiatowy I m-ce, rejon II m-ce, finał wojewódzki IX m-ce (op. R. Samek)




Rok szkolny 2007/2008

Piłka Siatkowa dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: II miejsce półfinał wojewódzki: IV m-ce – opiekun M.. Łopuszański.
Piłka Siatkowa chłopców: powiatowa licealiada: III miejsce – T.Koss.
Piłka koszykowa chłopców: I- miejsce , zawody rejonowe III m-ce- M.Brajewski.
Piłka koszykowa dziewcząt: I- miejsce. zawody rejonowe III m-ce. M.Łopuszański
Szachy drużynowe: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce – R.Samek..
Indywidualne zawody powiatowe w szachach.
Chłopcy: I m-ce : Przemysław Warchoł, II m-ce : Sebastian Pałka, IV m-ce Przemysław Pająk.
Dziewczęta: III m-ce Aneta Szałaj, IV m-ce: Joanna Barańska. R. Samek.
Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce, zawody rejonowe V – miejsce. M.Brajewski
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców: powiatowa licealiada: III-miejsce –opiekunowie M. Łopuszański, M. Brajewski.
W biegach przełajowych rozegranych z okazji Dni Leska zwyciężyła uczennica naszej szkoły Nadkańska Aksana, czwarte miejsce zajęła Katarzyna Węgrzyn. Wśród chłopców trzeci był Radosław Sopata. M.Brajewski
W III biegu ulicznym im. Jana Pawła II w Lesku udział wzięli Katarzyna Węgrzyn (III m-ce w swojej grupie wiekowej) i Radosław Sopata ( V w swojej grupie). M.Brajewski
Młodzież brała udział również w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym zarówno chłopcy jak też dziewczęta.
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada chłopców – etap powiatowy I miejsce, rejonowy III miejsce opiekunowie- M.Łopuszański, T.Koss.
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada dziwcząt – etap powiatowy I miejsce, rejonowy III miejsce- opiekunowie M.Łopuszański, T.Koss.
Reprezentacja LO chłopców zajęła I m-ce w piłce siatkowej klas I- szych powiatu leskiego. T.Koss.
Druzyna dziewcząt zajęła III m-ce w IV turnieju piłki siatkowej o puchar Dyrektora Gimnazjum w Lesku .M.Łopuszański.
Druzyna dziewcząt zajęła III m-ce w turnieju piłki siatkowej o puchar Dyrektora Gimnazjum w Lesku. T. Koss
W konkursie na najbardziej usportowiona szkołę powiatu leskiego drużyna LO zajęła II m-ce. M.Brajewski.

Największym sukcesem sportowym roku szkolnego 2007/2008 było zdobycie brązowego medalu w czasie finałów wojewódzki w aerobiku. Zespół wystepował w składzie: Weronika Sopata, Dominika Haftek, Ewelina Bar, Marzena Baran, Kaja Rytel, Malwina Ozdoba, Dominika Prawda, Beata Rogalińska.
Opiekunowie: M. Brajewski, M. Łopuszański.


etkst alternatywny






Rok szkolny 2008/2009

Wyniki uzyskane przez młodzież LO w zawodach sportowych w I semestrze roku szkolnego 2008/2009:
Piłka Siatkowa dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: IIImiejsce (opiekun mgr M Łopuszański)
Piłka Siatkowa chłopców: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: IIImiejsce (T.Koss).
Piłka koszykowa chłopców: powiatowa licealiada III- miejsce . Skład drużyny : Marcin Kuzio, Mateusz Konik, Mateusz Podgórski, Filip Kowalski, Mateusz Pelc, Bartłomiej Głuszko, Mateusz Kowalik, Mateusz Barański. (M.Brajewski).
Piłka koszykowa dziewcząt: powiatowa licealiada I- miejsce, rejonowa licealiada:
III-miejsce (M Łopuszański).
Piłka ręczna chłopców: powiatowa licealiada: I- miejsce, rejonowa licealiada IV miejsce
(M. Brajewski). Skład drużyny: Marcin Kuzio, Mateusz Konik, Mateusz Podgórski, Filip Kowalski, Mateusz Pelc, Przemysław Łukacz, Bartłomiej Głuszko, Norbert Bisz. Mateusz Kowalik
Piłka ręczna dziewcząt: powiatowa licealiada: I- miejsce, rejonowa licealiada IV miejsce
(M. Łopuszański).
Szachy drużynowe: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: II miejsce, finał wojewódzki: VI miejsce.(R.Samek).
Reprezentacja szkoły brała udział w turnieju szachowym rozegranym z okazji Święta Niepodległości w Ustrzykach Dolnych. (R.Samek).
Drużynowe sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt: powiatowa licealiada: II-miejsce , zawody rejonowe IV m-ce. Opiekunowie (M. Brajewski, M Łopuszański, T.Koss).
Drużynowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców: powiatowa licealiada: I-miejsce, zawody rejonowe VIm-ce, Opiekunowie (M. Brajewski, M Łopuszański, T. Koss).
Indywidualne biegi przełajowe na szczeblu powiatowym.
Dziewczęta: Nadkańska Aksana II miejsce (awans do zawodów wojewódzkich), Węgrzyn Katarzyna IV – miejsce. Opiekunowie (M. Brajewski, M Łopuszański).
Chłopcy: Kuzio Marcin III-miejsce, Ogorzałek Paweł IV– miejsce. Opiekunowie (M. Brajewski, M Łopuszański).




Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada chłopców – etap powiatowy I miejsce, rejonowy II miejsce, finał wojewódzki IX – miejsce.

dyplom



(Sabik Grzegorz, Malec Mateusz). (opiekun mgr M Łopuszański, T.Koss).
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada dziewcząt – etap powiatowy I miejsce, rejonowy V- miejsce (Fiejtek Natalia, Mikołajczyk Ewelina). Opiekunowie (M. Brajewski, T.Koss)
Unihokej chłopcy: półfinał wojewódzki XV –miejsce. Skład:, Mateusz Konik, Mateusz Pelc, Przemysław Łukacz, Bartłomiej Głuszko, Norbert Bisz, Kamil Iwaniczko.
(mgr T.Koss).
W Tym roku szkolnym ponownie nie zawiodła drużyna aerobiku w składzie: Ewelina Bar, Marzena Baran, Kaja Rytel, Malwina Ozdoba, Dominika Prawda, Beata Rogalińska, Monika Bobula, Jagoda Rymarowicz. zdobywając złoty medal w finale wojewódzkim, który odbył się 16 IV w Krośnie,. Opiekunowie: M. Brajewski, M. Łopuszański.

Rok szkolny 2009/2010

Piłka Siatkowa dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: II miejsce, półfinał wojewódzki: IV miejsce (opiekunowie mgr M Łopuszański, mgr M.Brajewski


dyplom



Piłka Siatkowa chłopców: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: IVmiejsce (T.Koss).

Piłka koszykowa chłopców: powiatowa licealiada I- miejsce, rejonowa licealiada III miejsce (M.Brajewski, T.Koss).

Piłka koszykowa dziewcząt: powiatowa licealiada I- miejsce, rejonowa licealiada:
IV-miejsce (M Łopuszański).


Piłka ręczna dziewcząt: powiatowa licealiada: I- miejsce, rejonowa licealiada IV miejsce
(M. Łopuszański).

Szachy drużynowe: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: I miejsce, finał wojewódzki: I miejsce, drużynowe mistrzostwa Polski szkół ponadgimnazjalnych - X miejsce (R.Samek).

Drużynowe sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce , zawody rejonowe IV m-ce. Opiekunowie (M. Brajewski, M Łopuszański).

Drużynowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców: powiatowa licealiada: I-miejsce, zawody rejonowe Vm-ce, Opiekunowie (M. Brajewski, M Łopuszański).

Indywidualne biegi przełajowe na szczeblu powiatowym.
Dziewczęta: Węgrzyn Katarzyna I – miejsce, Gnap Martyna II m-ce, finał wojewódzki: Węgrzyn Katarzyna 36 m-ce, Gnap Martyna 62 m-ce Opiekunowie (M. Brajewski, M Łopuszański).
Chłopcy: Janków Radosław II-miejsce, finał wojewódzki: 76 m-ce. Opiekunowie (M. Brajewski, M Łopuszański).


Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada chłopców – etap powiatowy IV miejsce
(M.Brajewski)

Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada dziewcząt – etap powiatowy I miejsce, rejonowy III- miejsce Opiekunowie (M.Brajewski, T.Koss)

Aerobik: półfinał wojewódzki V miejsce, finał wojewódzki IV miejsce. Skład drużyny: Bar Ewelina, Baran Marzena, Prawda Dominika, Rogalińska Beata, Jakim Angelika, Słowińska Martyna. Opiekunowie( M. Brajewski, M. Łopuszański)

W VI Biegu Ulicznym im. Jana Pawła II rozegranym 30 V na ulicach Leska 51 miejsce zajęła Katarzyna Węgrzyn. Opiekun – Maciej Brajewski.


9 VI na Leskim stadionie odbyły się VI biegi im. Jana Pawła II oraz międzyszkolny konkurs skoku w dal chłopców i dziewcząt. Wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły:
Chłopcy (1200m): II m-ce Janków Radosław, III m-ce Doliński Paweł, IV m-ce Nadkański Adrian, Vm-ce – Krajewski Radosław, VI – Bryndza Dominik.
Dziewczęta (800 m): I – Węgrzyn Katarzyna, II ,m-ce Gałek Natalia, III m-ce Gnap Martyna.
Skok w dal chłopcy : I m-ce Doliński Paweł, II – Krajewski Radosław, III – Nadkański Adrian, IV m-ce Bryndza Dominik.
Skok w dal dziewcząt: I m-ce Bielak Justyna, II m-ce Gnap Martyna
Opiekunowie - Maciej Brajewski, Mariusz Łopuszański.

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców III miejsce (M.Brajewski, M. Łopuszański).

Łącznie nasi uczniowie, wystartowali w 34 zawodach międzyszkolnych na etapach powiatowym, rejonowym, półfinałach i finałach wojewódzkich oraz mistrzostwach Polski (szachy drużynowe). W sumie w zawodach brało udział 56 uczniów naszej szkoły.

.
W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych sporządzonej przez podkarpacki SZS za rok szkolny 2009/2010 nasza szkoła zajęła wysokie 15 miejsce na 174 sklasyfikowane.

ROK SZKOLNY 2011/2012

Wyniki uzyskane przez młodzież LO w zawodach sportowych w roku szkolnym 2011/2012:
Piłka ręczna dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: II miejsce
Piłka siatkowa dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: II miejsce, półfinał wojewódzki IV miejsce.
Piłka siatkowa chłopców: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce.
Piłka koszykowa chłopców: I- miejsce, zawody rejonowe IV miejsce.
Piłka koszykowa dziewcząt: I- miejsce, zawody rejonowe III miejsce.
Szachy drużynowe: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: II miejsce, finał wojewódzki V miejsce.
Finał wojewódzkiej licealiady w aerobiku X miejsce.
Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce (awans do zawodów rejonowych).
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców: powiatowa licealiada: II-miejsce (awans do zawodów rejonowych).
Młodzież brała udział również w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym zarówno chłopcy jak też dziewczęta uzyskując awans do finałów wojewódzkich.
Wyniki chłopcy:

1. Podsobiński Łukasz (LO Lesko) – awans do zawodów wojewódzkich
2. Rajchel Paweł (LO Lesko) – awans do zawodów wojewódzkich
3. Jarema Mieszko (LO Lesko)
4. Doliński Paweł (LO Lesko)
5. Krajeński Radosław (LO Lesko)
6. Janków Radosław (LO Lesko)

Dziewczęta:
2 Książek Maria (LO Lesko) – awans do zawodów wojewódzkich
4 Gałek Natalia (LO Lesko)
6 Bahłaj Monika (LO Lesko)
7 Król Ewelina (LO Lesko)
8 Gnap Karolina (LO Lesko)
10 Mulik Patrycja (LO Lesko)


Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada chłopców – etap powiatowy I miejsce, rejonowy VI miejsce.
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada dziewcząt – etap powiatowy I miejsce, rejonowy III miejsce.
Piłka nożna chłopców: powiatowa licealiada: I-miejsce.
I miejsce w turnieju piłki nożnej ,,Piłkarska Wiosna 2011”, II miejsce w turnieju „Piłkarskie Lato 2012” organizowanym przez Sport Lesko.


ROK SZKOLNY 2012/2013

Głównym zadaniem nauczycieli wychowania fizycznego było przygotowywanie do zawodów sportowych oraz opieka nad młodzieżą podczas ich trwania .Treningi odbywały się podczas zajęć pozalekcyjnych. W tym celu rozgrywano również mecze towarzyskie z reprezentacją UKS San Lesko oraz Gimnazjum w Lesku w piłce siatkowej i koszykowej dziewcząt i chłopców. Nauczyciele wych. fiz. sprawowali opiekę nad młodzieżą podczas wyjazdów na basen, łyżwy, narty oraz w góry.

Wyniki uzyskane przez młodzież LO w zawodach sportowych w I semestrze roku szkolnego 2012/2013:
Piłka Siatkowa dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: II miejsce, awans do półfinału wojewódzkiego.
Piłka Siatkowa chłopców: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce.
Piłka koszykowa chłopców: I- miejsce (awans do zawodów rejonowych).
Piłka koszykowa dziewcząt: I- miejsce (awans do zawodów rejonowych).
Szachy drużynowe: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce.
Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce (awans do zawodów rejonowych).
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców: powiatowa licealiada: II-miejsce (awans do zawodów rejonowych).
Młodzież brała udział również w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym zarówno chłopcy jak też dziewczęta uzyskując awans do finałów wojewódzkich.
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada chłopców – etap powiatowy I miejsce, rejonowy VI miejsce.
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada dziewcząt – etap powiatowy I miejsce, rejonowy III miejsce.
II miejsce w turnieju piłki nożnej ,,Piłkarska Jesień 2012” organizowanym przez Sport Lesko.


Ponadto nauczyciele wych fiz. zorganizowali mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych, a także powiatową licealiadę w sztafetowych i indywidualnych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt.
Pan R.Samek był organizatorem mistrzostw szkoły oraz powiatowej licealiady szachowej dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, która odbyła się w LO.

ROK SZKOLNY 2013/2014

Wyniki uzyskane przez młodzież LO w zawodach sportowych w roku szkolnym 2013/2014:

Piłka Siatkowa dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce.
Piłka Siatkowa chłopców: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce.
Piłka koszykowa chłopców: I- miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce.
Piłka koszykowa dziewcząt: I- miejsce, zawody rejonowe II m-ce, finał wojewódzki V miejsce.
Szachy drużynowe: powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce.
Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt: powiatowa licealiada: I-miejsce
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców: powiatowa licealiada: II-miejsce
Młodzież brała udział również w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym zarówno chłopcy jak też dziewczęta.
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada chłopców – etap powiatowy III miejsce..
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada dziewcząt – etap powiatowy I miejsce, rejonowy III miejsce.
I miejsce w powiatowej licealiadzie w piłce nożnej.
II miejsce w zawodach piłki nożnej o puchar starosty.
Bieg im. Jana Pawła II: Jakub Paleczny II m-ce, Leszek Podkalicki III m-ce, Adriana Hebda I m-ce w kategorii dziewcząt.

ROK SZKOLNY 2014/2015

Wyniki uzyskane przez młodzież LO w zawodach sportowych w roku szkolnym 2014/2015:

Piłka koszykowa dziewcząt: I- miejsce, rejonowa licealiada II, półfinał wojewódzki III miejsce.
Piłka Siatkowa dziewcząt- powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce, Piłka Siatkowa chłopców- powiatowa licealiada: I-miejsce, rejonowa licealiada: III miejsce.
Piłka koszykowa chłopców- powiatowa licealiada: II- miejsce
Szachy drużynowe: powiatowa licealiada: II-miejsce.
Młodzież brała udział również w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym zarówno chłopcy jak też dziewczęta uzyskując awans do finałów wojewódzkich.
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada chłopców – etap powiatowy II miejsce.
Tenis stołowy – powiatowa drużynowa licealiada dziewcząt – etap powiatowy I miejsce, rejonowy IV miejsce.
II miejsce w powiatowej licea lidzie w piłce nożnej.
10 czerwca 2015 r. na Stadionie Miejskim w Lesku odbył się XI Leski Bieg im. Jana Pawła II, w którym brała udział młodzież LO zajmując czołowe miejsca. Wśród chłopców w kategorii szkół ponadgimnazjalnych drugie miejsce zajął Maciej Wojtanowski, piąty był Matuszewski Bartosz.
W dniach 28 i 29 kwietnia br. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lesku odbyły się eliminacje Powiatowe XXXVIII Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". Doskonale spisali się nasi uczniowie zajmując trzy pierwsze miejsca. Zwyciężył Rafał Groń (uzyskując awans do finału wojewódzkiego) wyprzedzając Mateusza Sidorskiego i Pawła Pieńkowskiego.


do góry ::...

 
Copyright © 2002-2009 [LO]Lesko