in der deutschen Sprache in english
aktualności
rekrutacja
matura
e-dziennik
kontakt

  aktualności
  zastępstwa [0]
  artykuły
  galeria zdjęć
  rekrutacja
  dokumenty
  patron
  historia szkoły
  sukcesy
  matura
  stowarzyszenie
  dyrekcja
  grono pedagogiczne
  baza nauczycieli
  klasy
  plan lekcji
  samorząd szkolny
  nasza twórczość
  absolwenci
  rekolekcje
  zjazdy
  PTSM
  PTTK
  LOP
  PCK
  polski
  matematyka
  fizyka
  szachy
  klub sportowy
  polsko-angielska
  polsko-niemiecka
  filmy
  konkursy
 humor
 kontakt
 redakcja

do następnych wakacji jeszcze sporo :/


Jestes 3915 osoba na tej stronie









 

Samorząd szkolny

Obecnie nasz samorząd kształtuje się następująco:

Bartosz Matuszewski - przewodniczący
Natalia Pomykała - zastępca
Łukasz Mrzygłód - skarbnik
Miłosz Lewandowski - sekretarz




Wcześniej funkcje te pełnili:


2014-2015
Karol Matuszewski -przewodniczący
Witold Źrebiec -zastępca
Natalia Pomykała -skarbnik
Miłosz Lewandowski -sekretarz


2013-2014
Dominik Karwowski-przewodniczący
Maciej Nowak-zastępca
Witold Źrebiec-skarbnik


2012-2013
Maciek Usyk-przewodniczący
Maciek Ilko-zastępca
Kamila Rajchel-skarbnik


2011-2012
Karol Dziadosz-przewodniczący
Karolina Leicht-zastępca
Joanna Krajewska-skarbnik
Dominika Staręga-sekretarz

2010-1011
Konrad Kolasa - przewodniczący
Wróbel Mateusz - zastępca
Bielak Paweł - skarbnik

2009-2010
Radosław Różycki - przewodniczący
Patrycja Dyl - zastępca
Katrzyna Orłowska - skarbnik
Paulina Ogorzałek - sekretarz

2008-2009
Joanna Srocka - przewodniczący
Aleksandra Szybowska - zastępca przewodniczącego
Martyna PIszczek - skarbnik
Urszula Dudyńska - sekretarz

2006-2008
Szybowski Pawel-- przewodniczący
Srocka Martyna - zastępca przewodniczącego
Łukasz Ślęczkowski - skarbnik
Kamiński Kacper- sekretarz

2005-2006
Jakub Srocki- przewodniczący
Milena Kuźmicz - zastępca przewodniczącego
Justyna Dudzińska - skarbnik
Marta Sybidło - sekretarz

2004-2005
Marzena Gnap - przewodniczący
??? - zastępca przewodniczącego
Anna Konik - skarbnik
??? - sekretarz


2001-2003
Agnieszka Potoczna - przewodniczący
Kamilla Drapała - zastępca przewodniczącego
Ola Lis - skarbnik
Paweł Podgórski - sekretarz
Kinga Bosek i Ola Lis - kronikarz

1999-2001
Magda Kapałka - przewodniczący
Ewelina Bartnik - zastępca przewodniczącego
Gosia Lis - skarbnik
Gabrysia Płaksa - sekretarz

1998-1999
Ewelina Głuszko - przewodniczący
Piotr Śliwiński - zastępca przewodniczącego
Monika Trzópek - skarbnik
Justyna Ustianowska - sekretarz
Aneta Skotnicka - kronikarz

1996-1998
Anna Federowiat - przewodniczący
Elżbieta Włodarczak - zastępca przewodniczącego
Monika Trzópek - skarbnik
Justyna Ślęczkowska - sekretarz
Karolina Ustianowska - kronikarz

1994-1996
Elżbieta Andrychowicz - przewodniczący
Paweł Czekański - zastępca przewodniczącego
Anna Cejrarska - skarbnik
Elżbieta Betkiewicz - sekretarz
Joanna Krzywdzik - kronikarz

1992-1994
Ewa Nowaczyk - przewodniczący
Mariola Paszkiewicz - zastępca przewodniczącego
Luiza Baran - skarbnik
Anna Słowik - sekretarz

1990-1992
Grzegorz Przygórzewski - przewodniczący
Magda Bańkowska - zastępca przewodniczącego
Małgorzata Kostecka - skarbnik
Magda Lenartowicz - sekretarz
do góry ::...

 
Copyright © 2002-2009 [LO]Lesko