in der deutschen Sprache in english
aktualności
rekrutacja
matura
e-dziennik
kontakt

  aktualności
  zastępstwa [0]
  artykuły
  galeria zdjęć
  rekrutacja
  dokumenty
  patron
  historia szkoły
  sukcesy
  matura
  stowarzyszenie
  dyrekcja
  grono pedagogiczne
  baza nauczycieli
  klasy
  plan lekcji
  samorząd szkolny
  nasza twórczość
  absolwenci
  rekolekcje
  zjazdy
  PTSM
  PTTK
  LOP
  PCK
  polski
  matematyka
  fizyka
  szachy
  klub sportowy
  polsko-angielska
  polsko-niemiecka
  filmy
  konkursy
 humor
 kontakt
 redakcja

do następnych wakacji jeszcze sporo :/


Jestes 3893 osoba na tej stronie









 

Sukcesy naszych uczniów
w różnych dziedzinach






:: Olimpiady z Języka Polskiego
:: Olimpiady Matematyczne
:: Olimpiada Techniczna
:: Olimpiada Geograficzna
:: Olimpiaday i konkursy z Języka Angielskiego
:: Olimpiady i konkursy z Języka Niemieckiego
:: Olimpiada z Języka Francuskiego
:: Olimpiada z Języka Rosyjskiego
:: Olimpiady Historyczne
:: Olimpiada Biologiczna
:: Olimpiada Ekologiczna
:: Olimioday z Wiedzy o Społeczeństwie
:: Konkursy Chemiczne
:: Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej
:: Konkursy Plastyczne i Fotograficzne
:: Imprezy Turystyczne
:: Ogólnopolski konkurs ekologiczny "EKO-PLANETA"
:: Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy (OMTTK)
:: Inne konkursy











Olimpiady i konkursy z Języka Polskiego


Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Etap okręgowy:

Rok 98/99
1. Agnieszka Czekańska
2. Anna Borowska

Rok 99/00
1. Ewa Jackiw
2. Monika Witalec

Rok 00/01
1. Monika Witalec
2. Zanik Anna
3. Wyszatycki Adam

Rok 02/03
1. Agnieszka Benewiat

Rok03/04
1.Agnieszka Benewiat


Turniej Recytatorski „Poszukiwania”
eliminacje międzpowiatowe:

Rok 00/01
1. Wróbel Justyna
2. Gąsiorowska Maria
3. Malec Aneta
4. Bosek Aneta

Rok 01/02
kategoria: poezja śpiewana
udział w finale - Justyna Wróbel


Regionalny Konkurs Recytatorski o „Skrzydło Orle” - Rzeszów

Rok 99/00
1. Grzegorz Demel

Rok 00/01
kategoria: opowiadanie, gawęda
1. Aneta Malec
2. Sabina Hawryłko
3. Maria Gąsiorowska

Rok 02/03
III miejsce - Emilia Hańczyk
Anna Konik

Rok 2006
1.Małgorzata Ustjanowska – II miejsce
2.Dominika Pietruszewska – III miejsce
3.Barbara Solarz – III miejsce



Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
etap wojewódzki:

Rok 01/02
Aneta Malec

Rok 02/03
Agnieszka Benewiat
Kinga Bosek (poezja śpiewana)
Wiktoria Demko (teatr jednego aktora)


Konkurs recytatorski poezji religijnej

Rok 01/02
eliminacje wojewódzkie
Maria Gąsiorowska - wyróżnienie
Aneta Bosek - udział

Rok 04/05
1.Agata Stereńczak
2.Agnieszka Benewiat
3.Izabela Kaciuba
4.Emilia Hańczyk

Rok 05/06
1.Izabela Kaciuba
2.Martyna Srocka

Rok 10/11
1.Wioletta Bandrowska
2.Małgorzata Rachwalska
3.Justyna Hańczyk


Ogólnopolski Konkurs „Sacrum w Literaturze”
etap wojewódzki w Sędziszowie

Rok 02/03
kategoria: poezja śpiewana
I miejsce Kinga Bosek
finał ogólnopolski w Częstochowie:
wyróżnienie Kinga Bosek


Konkurs Dziennikarski „Wydarzenia polityczne 99”
organizowany przez GC „Nowiny”


Rok 00/01
I miejsce - Grzegorz Demel

IXX Dni rzeszowskiej Kultury Szkolnej.

Rok 2003/2004.
1.Wiktoria Demko – II miejsce.


Konkurs Krasomówczy eliminacje wojewódzkie Przeworsk.

Rok 2003
1.Anna Konik V miejsce
2.Emilia Hańczyk VI miejsce.

Rok 2004
1.Anna Konik IV miejsce.
2.Katarczyna Konik V miejsce.

Rok 2005
1.Katarzyna Konik – udział.
2.Małgorzata Ustjanowska – udział.
3.Agnieszka Nauka – udział.

Rok 2006
Eliminacje centralne w Gołubiu Dobrzyniu Konkursu Krasomówczego
1.Małgorzata Ustjanowska.

Rok 2008
1.Justyna Hańczyk – udział.
2.Iwona Urban – udział.
3.Magdalena Uzdejczyk – udział.

Rok 2009
Eliminacje centralne w Gołubiu Dobrzyniu
1.Justyna Hańczyk

Rok 2010
1.Patrycja Górecka

IVX, VX edycja Konkursu Poezji Współczesnej Bronisławy Betlej w Jedliczu

Rok 2008/2009
1.Magdalena Uzdejczyk – II miejsce
2.Wioletta Bandrowska – wyróżnienie
3.Iwona Urban, Małgorzata Rachwalska – udział

„Warsztaty Dziennikarskie” – gazetka szkolna ukazuje się raz w miesiącu od 2005 roku

:: Do góry



Olimpiady i konkursy matematyczne


Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych
„Paryż zaprasza mistrzów”


Rok 98/99
udział w półfinale - Piotr Śliwiński


Europejski Konkurs Matematyczny „Kangur”

Rok 98/99
Kategoria „Junior” - Caban Katarzyna
Chalacis Paweł
Kategoria „Student” - Śliwiński Piotr
Bereżański Jacek
Walus Jakub

Rok 99/00
Kategoria „Junior” - Rabiej Robert II miejsce
Kategoria „Student” - Śliwiński Piotr I miejsce
Bereżański Jacek II miejsce

Rok 00/01
Kategoria „Junior” - Baran Mateusz I miejsce
Orłowska Monika II miejsce
Kategoria „Student” - Chalacis Paweł I miejsce
Demkowicz Tomasz II miejsce

Rok 01/02
Kategotia „Junior” - Dziedzicki Jacek II miejsce
Kategoria „Student” - Podgórna Agnieszka II miejsce


Podkarpacki Konkurs Matematyczny klas II

Rok 00/01
1. Monika Orłowska
2. Mateusz Baran
3. Łukasz Orlef

Rok 01/02
Finalista (V miejsce) - Jacek Dziedzicki

Rok 06/07

VI Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
Emil Mach - wyróżnienie

VII Podkarpacki Konkurs Matematyczny
Emil Mach - 3 miejsce

Rok 07/08

XXIII Konkurs Matematyczny im. prof. J.Marszała
etap powiatowy

Maciej Solon - 1 miejsce
Emil Mach - 2 miejsce
Kacper Mach - 2 miejsce

etap wojewódzki
Kacper Mach - wyróżnienie, indeks AGH

VII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
etap wojewódzki

Maciej Solon - wyróżnienie

VII Podkarpacki Konkurs Matematyczny
etap wojewódzki

Emil Mach - 3 miejsce

VIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny
etap rejonowy

Andrzej Materna - awans do finału woj.
Emil Mach - awans do finału woj.

etap wojewódzki

Emil Mach - wyróżnienie

Konkurs matematyczny KANGUR

Maciej Solon - 118,5 pkt
Chorążak Tomasz - 89,25 pkt
Emil Mach - 118,5 pkt
Paweł Ogorzałek - 93,75 pkt
Warchoł Przemysław - 91,25 pkt
Martyna Szelążek - 86,75 pkt

Rok 08/09

XXIV Konkurs Matematyczny im. prof. J.Marszała
etap wojewódzki

Maciej Solon - wyróżnienie
Andrzej Materna - wyróżnienie

VIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
etap wojewódzki

Emil Mach - 2 miejsce

:: Do góry



Olimpiada Techniczna:


Rok 91/92
1. Gacek Bartłomiej I a
2. Faron Robert I a
3. Dytkowski Miłosz II a
4. Jachimowski Bartłomiej II a
5. Kij Maciej II a
6. Kruczek Dariusz IV c

Rok 92/93
1. Brajewski Grzegorz III a
2. Jachimowski Bartosz III a
3. Kij Maciej III a
4. Maksymiuk Mariusz IIIb
5. Kuzro Grzegorz II b
6. Zasadny Andrzej II b
7. Wasylewicz Robert II b
8. Gacek Bartłomiej II c
9. Dacko Robert I c
10. Kowal Aleksander I c
11. Pańko Łukasz I c

Rok 00/01
etap okręgowy - Marcin Lewandowski

:: Do góry



Olimpiada Geograficzna


Rok 91/92
1. Kozak Elżbieta IV a – etap okręgowy w Tarnowie (pisemny)
2. Wronowski Piotr IV a – etap okręgowy (pisemny i finał ustny)

Rok 92/93
1. Mikanik Małgorzata III a – etap okręgowy
2. Kij Maciej III a - finalista XIX Olimpiady Geograficznej w Gdyni

Rok 98/99
Paulina Lelek IV b - finalistka XXV Olimpiady Geograficznej w Gdyni

Rok 99/00
Daniel Binik III d - etap okręgowy w Krakowie

Rok 00/01
Marcin Lewandowski III d - etap okręgowy w Leżajsku

Rok 01/02
Marcin Lewandowski IV d - etap okręgowy w Tuchowie

Rok 07/08
Dominika Wasylewicz III a - etap okręgowy w Tarnowie
Krzysztof Ślazyk III a - etap okręgowy w Tarnowie

Rok 10/11
Agata Lorenc IIIb - etap okręgowy w Krośnie


:: Do góry



Olimpiada z Języka Angielskiego


laureatka etapu okręgowego - Monika Samuś
udział w etapie międzywojewódzkim w Lublinie

Konkurs Języka Angielskiego w Krośnie
dla szkół ponadgimnazjalnych z regionu podkarpackiego


Rok 2010/11
wyróżnienie dla dwóch uczniów, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce, w tym:
Konrad Kormosz, III A - miejsce V
Dariusz Chaszczowski, III A - miejsce X

Rok 2012/13
Ogólnopolski konkurs Fox 2013
wyróżnienie dla Pameli Wiśniowskiej



:: Do góry



Olimpiada z Języka Niemieckiego
(eliminacje Okręgowe Polski w Rzeszowie)


Rok 91/92
1. Piotr Wronowski
2. Beata Stadrzek

Rok 94/95
1. Bernadeta Siegel

Rok 96
1. Sławomira Jandziś

Rok 98/99
1. Lelek Paulina
2. Koncewicz Jolanta
3. Wojtanowska Małgorzata

Konkursy z języka niemieckiego

2007
Konkurs Prozy i Poezji Niemieckiej I LO w Sanoku
Monika Arczewska – II m-ce

2009
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „DEUTSCHE LANDESKUNDE”

Marzena Miśko LO Lesko – II m-ce
Izabella Wronowska LO Lesko – III m-ce

MATURATEST
Paulina Ogorzałek – I m-ce
Monika Arczewska – II m-ce
Lorenc Agata, Marzena Miśko – III m-ce

2010
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „DEUTSCHE LANDESKUNDE”

Paulina Ogorzałek LO Lesko – I m-ce

Konkurs Wiedzy z Języka Niemieckiego „Kennst du die Deutsche Sprache” ZS Nr 3 Sanok

Paulina Ogorzałek – I m-ce

2011
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „DEUTSCHE LANDESKUNDE”

Marzena Miśko LO Lesko – III m-ce

2012
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „DEUTSCHE LANDESKUNDE”

Dawid Szałankiewicz LO Lesko – III m-ce

Konkurs Wiedzy z Języka Niemieckiego „Kennst du die Deutsche Sprache” II LO Sanok
Eliza Gawin – II m-ce

2013
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „DEUTSCHE LANDESKUNDE”

Natalia Biłanicz LO Lesko – I m-ce
Natalia Trzópek LO Lesko – II m-ce
Marzena Miśko LO Lesko – III m-ce

Konkurs Recytatorski Języka Niemieckiego WSZ im. Pigonia w Krośnie
Paulina Janas – II m-ce
Natalia Mokrzyńska – wyróżnienie



:: Do góry



Olimpiada Języka Francuskiego
Etap okręgowy w Krakowie:


Rok 92/93
1. Solon Sylwia
2. Zięba Olga
3. Pakosz Joanna

Rok 01/02
1. Amanda Ligęza

:: Do góry



Olimpiada Języka Rosyjskiego
Etap okręgowy w Rzeszowie:


Rok 92/93
1. Potoczna Alina
2. Tchorowska Monika
3. Usyk Magdalena
4. Muszańska Beata

:: Do góry



Olimpiada Historyczna
Etap okręgowy w Rzeszowie:


Rok 91/92
1. Kostecka Małgorzata
2. Ustianowska Monika

Rok 92/93
1. Kardasz Anna

Rok 93/94
1. Miłosz Bartnik

Rok 94/95
1. Elżbieta Goławska

Rok 96/97
1. Wioletta Kucharyk

Rok 98/99
1. Joanna Czurczak

Rok 00/01
1. Witold Bochnak
2. Piotr Wojtków
3. Paweł Myszka
4. Łukasz Orłowski
zakwalifikowany do etapu centralnego - Łukasz Orłowski

Rok 98/99
Wojewódzki konkurs Historyczny „Jak dziadowie wybili się na niepodległość”
- uczennica Kinga Ceparska zajęła III miejsce.

Konkurs Historyczny „Najważniejsze wydarzenia w dziejach mojej społeczności. Świadkowie i świadectwa”
finaliści eliminacji centralnych - 1. Beata Kolarz
2. Maciej Gałęza


Rok 00/01
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i oręża polskiego”
etap okręgowy - 1. Marcin Cwenar
2. Dariusz Pasławski

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Historia Współczesnego Izraela”
I miejsce - etap wojewódzki
finalistka - etap centralny - Agnieszka Wołk


Rok 01/02
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Historia współczesnego Izraela”
laureatka - Agnieszka Wołk


Rok 02/03
Konkurs Historyczny „Parlamentaryzm”
etap okręgowy - Łukasz Bassara
Marcin Cwenar
Dariusz Pasławski
Elżbieta Janisz
Ewa Jakubowska

Konkurs Wiedzy o RFN
etap okręgowy - Agnieszka Wołk

:: Do góry



Olimpiada Biologiczna
Etap okręgowy w Rzeszowie:


Rok 94/95
1. Maciej Grzegorzek (wynik wyróżniający)
2. Beata Wisła (wynik wyróżniający)
3. Aneta Fuczka (wynik wyróżniający)

Rok 95/95
1. Beata Wisła (wynik wyróżniający)
2. Aneta Fuczka (wynik wyróżniający)

Rok 99/00
Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu
etap okręgowy - Honorata Krawiec

:: Do góry



Olimpiada Ekologiczna
Etap rejonowy:

1999/2000
XV OWE
etap regionalny:
Chalacis Paweł 3a
Czapla Krzysztof 3a
Turek Anna3b

etap wojewódzki:
Turek Anna 3b

2000/2001
XVI OWE
etap regionalny:
Krawczak Anna 3b
Paszkiewicz Sabina 3d
Krupa Małgorzata 4b

etap wojewódzki:
Krawczak Anna 3b
Paszkiewicz Sabina 3d
Krupa Małgorzata 4b

2001/2002
XVII OWE
etap regionalny:
Paszkiewicz Sabina 4d
Krawczak Anna 4b
Podkalicki Michał 2c

2002/2003
XVIII OWE
etap regionalny i wojewódzki:
Podkalicki Michał
Drapała Kamila
Początek Ewelina

2003/2004
XIX OWE
etap regionalny i wojewódzki:
Drapała Kamila
Wandycz Anna

2004/2005
XX OWE
etap regionalny i wojewódzki:
Podkalicki Michał

2005/2006
XXI OWE
etap regionalny:
Kisiel Ewa
Czyrkiewicz Aneta

2006/2007
XXII OWE
etap wojewódzki:
Suchar Mariusz
Mach Kacper

etap centralny:
Mach Kacper

2007/2008
XXIII OWE
etap wojewódzki:
Janków Piotr
Suchar Mariusz

2008/2009
XXIV OWE
etap wojewódzki i centralny:
Janków Piotr

2009/2010
XXV OWE
etap wojewodzki:
Ołdakowski Jakub

2010/2011
XXVI OWE
etap wojewodzki:
Galant Barbara
Łeszega Gabriela
Miśko Jakub

2011/2012
XXVII OWE
etap wojewodzki:
Furman Agnieszka
Sikora Łukasz


:: Do góry



Olimpiady i konkursy z Wiedzy o Społeczeństwie


Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

Rok 98/99
finalistka etapu centralnego - Agnieszka Kępczyk


Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
etap okręgowy:

Rok 01/02
Agnieszka Grządzielewska
Joanna Pasierbiowicz

Rok 02/03
Agnieszka Grządzielewska
Joanna Pasierbiowicz


Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
etap okręgowy:

Rok 02/03
Gabriela Barzyk
Magdalena Kochanowska

:: Do góry


Konkursy Chemiczne

Rok 2004/2005

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS CHEMICZNY dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych powiatu sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego i brzozowskiego

W etapie szkolnym udział wzięli:
Aneta BANDROWSKA
Agnieszka SUCHAR
Angelina DUMA
Karolina TUREK
Katarzyna KONIK
Aleksandra ŁUCZKÓW
Artur ULASZEK
Do II etapu wytypowano:
Aneta BANDROWSKA
Agnieszka SUCHAR
Angelina DUMA
Karolina TUREK
Katarzyna KONIK

Rok 2005/2006

MIĘDZYPOWIATOW
W etapie szkolnym udział wzięli:
Żaneta RABICKA
Natalia BARZYCKA
Joanna OSĘKOWSKA
Aneta BANDROWSKA
Agnieszka SUCHAR
Angelina DUMA
Karolina TUREK
Do II etapu wytypowano:
Aneta BANDROWSKA
Angelina DUMA
Karolina TUREK
Żaneta RABICKA
Natalia BARZYCKA

Rok 2006/2007

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS CHEMICZNY dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych powiatu sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego i brzozowskiego

W etapie szkolnym udział wzięli:
Żaneta RABICKA
Natalia BARZYCKA
Joanna OSĘKOWSKA
Barbara ORŁOWSKA
Agnieszka ALOŃCZYK
Emilia TCHOROWSKA
Natalia SIDORSKA
Do II etapu wytypowano:
Natalia BARZYCKA
Żaneta RABICKA
Joanna OSĘKOWSKA
Agnieszka ALOŃCZYK
Barbara ORŁOWSKA

Rok 2007/2008

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS CHEMICZNY dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych powiatu sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego i brzozowskiego

W etapie szkolnym udział wzięli:
Katarzyna ORŁOWSKA
Maciej SOLON
Radosław RÓŻYCKI
Zuzanna WAJDA
Agnieszka CZURA
Piotr JANKÓW
Paweł WAŁACHOWSKI
Justyna KOWALIK
Do II etapu wytypowano:
Katarzyna ORŁOWSKA
Maciej SOLON
Piotr JANKÓW
Justyna KOWALIK
Radosław RÓŻYCKI

Rok 2008/2009

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS CHEMICZNY dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych powiatu sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego i brzozowskiego.

W etapie szkolnym udział wzięli:
Ewelina KUCHARYK
Paulina LUBAS
Karolina SOWA
Monika ARCZEWSKA
Agata ŁUKASIEWICZ
Katarzyna ORŁOWSKA
Maciej SOLON
Beata ROGALIŃSKA
Radosław RÓŻYCKI
Ewa STAWSKA
Zuzanna WAJDA
Joanna PODKALICKA
Do II etapu wytypowano:
Katarzyna ORŁOWSKA
Ewelina KUCHARYK
Maciej SOLON
Radosław RÓŻYCKI
Zuzanna WAJDA

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukaszewicza organizowany przez Politechnikę Rzeszowską.

W etapie I - szkolnym udział wzięli:
Ewelina KUCHARYK
Katarzyna ORŁOWSKA
Maciej SOLON
Beata ROGALIŃSKA
Agnieszka CZURA
Piotr JANKÓW
Paweł WAŁACHOWSKI
Justyna KOWALIK
Do II etapu zakwalifikowali się:
Maciej SOLON
Agnieszka CZURA

Rok 2009/2010

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS CHEMICZNY dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych powiatu sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego i brzozowskiego

W etapie szkolnym udział wzięli:
Paweł DRWIĘGA
Paula DUDZIŃSKA
Barbara GALANT
Aleksandra KRUPIŃSKA
Ewelina KUCHARYK
Paulina LUBAS
Patrycja ROGALIŃSKA
Do II etapu wytypowano:
Ewelina KUCHARYK
Barbara GALANT
Paulina LUBAS
Patrycja ROGALIŃSKA
Paweł DRWIĘGA

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukaszewicza organizowany przez Politechnikę Rzeszowską.

W etapie I - szkolnym udział wzięli:
Ewelina KUCHARYK
Paulina LUBAS
Monika ARCZEWSKA
Agata ŁUKASIEWICZ
Katarzyna ORŁOWSKA
Radosław RÓŻYCKI
Zuzanna WAJDA
Do II etapu zakwalifikowali się:
Radosław RÓŻYCKI
Katarzyna ORŁOWSKA
Ewelina KUCHARYK

Rok 2010/2011

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS CHEMICZNY dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych powiatu sanockiego, leskiego, bieszczadzkiego i brzozowskiego

W etapie szkolnym udział wzięli:
Magdalena BARAŃSKA
Wiktor LITERA
Rafał OWSIANIK
Ptrycja GÓRECKA
Natalia PIEŃKOWSKA
Adriana WOJTANOWSKA
Maria WUJCIK
Do II etapu wytypowano:
Adriana WOJTANOWSKA
Natalia PIEŃKOWSKA
Maria WUJCIK
Rafał OWSIANIK
Ptrycja GÓRECKA

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukaszewicza organizowany przez Politechnikę Rzeszowską.

W etapie I - szkolnym udział wzięli:
Barbara GALANT
Ewelina KUCHARYK
Paulina LUBAS
Patrycja ROGALIŃSKA
Paweł DRWIĘGA


OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY „ALCHEMIK”

Udział w konkursie wzięło 30 uczniów naszej szkoły.
Pierwsze miejsce w szkole zajęła: PAULINA LUBAS
Drugie miejsce: BARBARA GALANT
Trzecie miejsce: EWELINA KUCHARYK

Rok 2013/2014

Dnia 21.02.2014 r. odbył się etap szkolny Międzypowiatowego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
W konkursie wzięli udział:
Kamila CHAJEC
Justyna KIEROŃSKA
Kinga MORDARSKA
Witold ŹREBIEC
Karol MATUSZEWSKI
Do etapu finałowego wytypowano:

Kamilę CHAJEC z klasy II a

Dnia 14.03.2014 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK.
Do udziału w konkursie zgłosiły się następujące osoby:
1. Kinga Marcinik kl. III a
2. Łukasz Siwarski kl. III a
3. Klaudia Kuroń kl. III b
4. Nowak Maciej kl. III b
5. Kamila Chajec kl. II a
6. Justyna Kierońska kl. II a
7. Witold Źrebiec kl. II a
8. Karol Matuszewski kl. II b
9. Paweł Krupiński kl. IIb
10. Kinga Mordarska kl. II b
11. Magdalena Szpetnar kl. II b
12. Domonika Wojtanowska kl II b

Pierwsze miejsce w szkole zajął KAMILA CHAJEC


::Do góry


Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej


Konkurs Dziennikarski

Rok 99/00
I miejsce - Grzegorz Demel


Konkurs Plastyczny "Ściana"

Rok 01/02
wyróżnienie - Katarzyna Andruch

Rok 02/03
II miejsce - Katarzyna Andruch


Konkurs Literacki

Rok 01/02
II miejsce - Agnieszka Benewiat

:: Do góry



Konkursy plastyczne i fotograficzne


Konkurs Fotograficzny „Czysta Wisła i Rzeki Przymorza” – CEEW

Rok 99/00
laureat - Jan Michniowski

Rok 00/01
laureatka - Anna Konieczna


Konkurs Fotograficzny „Stowarzyszenie Dziedzictwa Karpat” – Kraków

Rok 00/01
II nagroda w kategorii szkół średnich - Ewa Górka

Konkurs Fotograficzny pt.: „Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny”.

Rok 2011/2012
wyróżnienie w przedziale wiekowym 16-19 lat w kategorii „Krajobraz” - Piotr Prach


Konkurs Literacko- Plastyczny Stowarzyszenia „Karan” pod hasłem „ AIDS – nie daj szansy...”

Rok 01/02
II miejsce - Agnieszka Benewiat

:: Do góry



Imprezy turystyczne


Rok 98/99
XXIII Ogólnopolski Rajd Grunwaldzki – Kraków 1998
I miejsce - gry terenowe (drużynowo)
VI miejsce - w klasyfikacji generalnej (drużynowo)

XXX Ogólnopolski Zlot Młodzieży PTSM – Warmia 1999
I miejsce - w klasyfikacji generalnej Zlotu (drużynowo)

XXVI Ogólnopolski Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
I miejsce - w etapie wojewódzkim
udział w finale centralnym w Szczecinie

II Wojewódzki Rajd Szkół Średnich PTSM
I miejsce w konkursie krajoznawczo turystycznym - Łukasz Orłowski
I miejsce w konkursie piosenki turystycznej - drużynowo


Rok 99/00
Międzynarodowy Zlot Młodzieży PTSM „Ekologia-Warmia i Mazury 2000”
I miejsce w konkursie krajoznawczym - Łukasz Orłowski
Marcin Lewandowski
II miejsce drużynowo - w marszu na orientację
II miejsce w konkursie piosenki turystycznej (drużynowo)


Rok 00/01
XXIX Ogólnopolski Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
eliminacje wojewódzkie - I miejsce (drużynowo)
finał centralny w Gdańsku - VIII miejsce (drużynowo)

IV Wojewódzki Rajd Szkół Średnich
I miejsce – konkurs krajoznawczy - Marcin Lewandowski
II miejsce – konkurs ekologiczny - Grzegorz Wołk
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki


Rok 01/02
XXX Ogólnopolski Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Eliminacje wojewódzkie - I miejsce (drużynowo)
finał centralny - XII miejsce (drużynowo)

VIII Wojewódzka Giełda Piosenki Turystycznej – Dukla
I miejsce - konkurs piosenki turystycznej
VI miejsce - konkurs piosenki ekologicznej

V Wojewódzki Rajd Szkół Średnich
I miejsce - konkurs krajoznawczy - Michał Łukasiewicz
I miejsce - konkurs ekologiczny - Agnieszka Wołk
I miejsce drużynowo - konkurs piosenki turystycznej


Rok 02/03
XXXIV Centralny Zlot PTSM „Przyroda i Folklor Beskidów” w Ustroniu Jaszowcu
I miejsce w konkursie wiedzy turystycznej
I miejsce w marszu na orientację
III miejsce w klasyfikacji generalnej (drużynowo)

VI Wojewódzki Rajd szkół średnich
I miejsce w konkursie krajoznawczym - R. Bandrowski
II miejsce w konkursie ekologicznym - Kamilla Drapała

Rok 2003/04
VII Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Wetlina
I miejsce w konkursie krajoznawczym - Kamil Bandrowski
V miejsce w konkursie ekologicznym - Paweł Podgórski
II miejsce w konkursie Wiedzy o PTSM - Iwona Opałka
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej

Rok 2004/05
VIII Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Wetlina
I miejsce w konkursie krajoznawczym - Kamil Bandrowski
II miejsce w konkursie ekologicznym - Paweł Wołk
III miejsce w konkursie Wiedzy o PTSM - Iwona Opałka
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej

I miejsce w wojewódzkim etapie konkursu na „Najlepszy szkolny klub turystyczno-krajoznawczy 2004 dla SK PTSM Połoniny

I Wiosenny Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Dukla
I miejsce w konkursie krajoznawczym - Katarzyna Konik
I miejsce w konkursie wiedzy o PTSM - Ewelina Tocka
I miejsce w konkursie ekologicznym - Joanna Mikołajczak
II miejsce w konkursie plastycznym - Patrycja Prawda
I miejsce w klasyfikacji generalnej (drużynowo)

XIII Centralny Zlot Turystyczno-Ekologiczny Młodzieży Szkolnej – Puławy’2005 – I miejsce w klasyfikacji generalnej dla drużyny LO w Lesku

Rok 2005/06
IX Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Wetlina
I miejsce w konkursie krajoznawczym - Katarzyna Konik
I miejsce w konkursie ekologicznym - Angelina Duma
II miejsce w konkursie Wiedzy o PTSM - Natalia Szymonowska
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej

I miejsce w centralnym etapie konkursu na „Najlepszy szkolny klub turystyczno-krajoznawczy 2005 dla SK PTSM Połoniny

XII Wojewódzka Giełda Piosenki Turystycznej w Dukli
I miejsce w dwóch kategoriach: piosenki turystycznej i piosenki ekologicznej

Rok 2006/07
X Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Wetlina
III miejsce w konkursie krajoznawczym - Małgorzata Pankiewicz
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej

I miejsce w centralnym etapie konkursu na „Najlepszy szkolny klub turystyczno-krajoznawczy 2006 dla SK PTSM Połoniny

XIII Wojewódzka Giełda Piosenki Turystycznej w Dukli
I miejsce w dwóch kategoriach: piosenki turystycznej i piosenki ekologicznej

Rok 2007/08

XI Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Wetlina
III miejsce w konkursie krajoznawczym - Agata Łukasiewicz
V miejsce w konkursie Wiedzy o PTSM - Martyna Szelążek
V miejsce w konkursie ekologicznym - Sylwia Fedorowicz
II miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej
II miejsce drużynowo w akcji „Sprzątania Świata”

I miejsce w wojewódzkim etapie konkursu na „Najlepszy szkolny klub turystyczno-krajoznawczy 2007 dla SK PTSM Połoniny

Rok 2008/09
XII Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Wetlina
II miejsce w konkursie krajoznawczym - Agata Łukasiewicz
III miejsce w konkursie Wiedzy o PTSM - Martyna Szelążek
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej

I miejsce w wojewódzkim etapie konkursu na „Najlepszy szkolny klub turystyczno-krajoznawczy 2008 dla SK PTSM Połoniny

V Wojewódzki Przegląd Piosenki Turystycznej w Kolbuszowej
II miejsce – dla drużyny LO w Lesku

XVI Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę” wyróżnienie w kategorii prac indywidualnych - Martyna Wasylewicz

VII Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację
Maciej Solon i Janusz Wronowski zajęli 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej
Agata Łukasiewicz i Martyna Szelążek miejsce 4

XV Wojewódzka Giełda Piosenki Turystycznej w Dukli
II miejsce w kategorii piosenki turystycznej i III miejsce w kategorii piosenki ekologicznej

I Bieszczadzkie Marsze na Orientację - II miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobył Janusz Wronowski

Rok 2009/10
XIII Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Wetlina
I miejsce w konkursie ekologicznym - Marcelina Kieras
III miejsce w konkursie Wiedzy o PTSM - Judyta Urban
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej

Rok 2010/11
XIV Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Wetlina
I miejsce w konkursie krajoznawczym - Kalina Wermińska
II miejsce w konkursie ekologicznym - Aleksandra Krupińska
II miejsce w konkursie Wiedzy o PTSM - Dominika Staręga
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej

Rok 2011/12
XV Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych - Wetlina
II miejsce w konkursie krajoznawczym - Beata Kisiel
I miejsce w konkursie ekologicznym - Bartłomiej Grześ
III miejsce w konkursie Wiedzy o PTSM - Dominika Staręga
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej

Rok 2012/13
XVI Wojewódzki Rajd Szkół Ponadgimnazjalnych – Jabłonki
I miejsce w konkursie turystyczno-krajoznawczym – Beata Kisiel i Fabian Mach
I miejsce w konkursie ekologicznym – Rafał Owsianik
I miejsce konkursie wiedzy o PTSM – Aleksandra Szyler
III miejsce konkursie wiedzy o PTSM – Karolina Sankowska
I miejsce drużynowo w konkursie piosenki turystycznej

Rok 2014/15
XVIII edycja Giełdy Piosenki Turystycznej w Lesku
I miejsce dla drużyny LO w Lesku składzie: Alicja Kolinczat, Agata Niedziela, Zuzanna Kotyła, Dominika Sędzimir i Maciej Barnaś.


:: Do góry

Ogólnopolski konkurs ekologiczny "EKO-PLANETA"

2003/04
I miejsce w Polsce w kategorii test-Anna Wandycz I miejsce w wojwództwie w kategorii test-Magdalena Bielanicz I miejsce w województwie w kategorii praca indywidualna-Mariusz Podkalicki

2004/05
wyróżnienie w kategorii praca indywidualna-Joanna Sidorska wyróżnienie w kategorii praca indywidualna-Mariusz Podkalicki

2005/06
wyróżnienie w kategorii test-Agnieszka Suchar wyróżnienie w kategorii test-Joanna Irzyńska wyróżnienie w kategorii test-Marta Sybidło

2006/07
wyróżnienie w kategorii test-Agnieszka Czura wyróżninie w kategorii test-Maria Łazuka wyróżnienie w kategorii praca indywidualna-Beata Rychlicka

2007/08
III miejsce w województwie w kategorii test-Piotr Janków wyróżnienie w kategorii test-Mariusz Suchar wyróżnienie w kategorii praca indywidualna-Agata Łukasiewicz

2009/10
bardzo dobry wynik w kategorii test-Aleksandra Krupińska

2010/11
wyróżnienie II stopnia w kraju w kategorii praca indywidualna-Magdalena Wojtanowska
Artur Bilanycz IIIc - wyróżnienie

2011/12
wyróznienie w kategorii praca indywidualna-Paulina Kinal


::Do góry

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy (OMTTK)


Rok 98/99 XXVII OMTTK

Drużyna w składzie:

Paulina Lelek
Krzysztof Konik
Łukasz Orłowski
zajęła I miejsce w eliminacjach wojewódzkich i ... w finale w Szczecinie

Rok 00/01 XXIX OMTTK

Drużyna w składzie:
Marcin Lewandowski
Michał Łukasiewicz
Paweł Pudełko
zajęła I miejsce w eliminacjach wojewódzkich i VIII w finale w Gdańsku

Drużyna w składzie:
Nawojka Sztank
Agnieszka Wołk
Grzegorz Wołk
zajęła II miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Rok 01/02 XXX OMTTK

Drużyna w składzie:
Marcin Lewandowski
Michał Łukasiewicz
Grzegorz Wołk
zajęła I miejsce w eliminacjach wojewódzkich i XII w finale w Biłgoraju

Drużyna w składzie:
Kamila Drapała
Łukasz Orlef
Kasia Romanek
zajęła VI miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Rok 02/03 XXXI OMTTK

Drużyna w składzie:
Anna Konik
Kamil Bandrowski
Michał Łukasiewicz
zajęła II miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Drużyna w składzie:
Kamila Drapała
Kasia Romanek
Łukasz Orlef
zajęła V miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Rok 03/04 XXXII OMTTK
Drużyna w składzie:
Anna Konik
Kamil Bandrowski
Paweł Wołk
zajęła I miejsce w eliminacjach wojewódzkich i VIII w finale w Sielpi Wielkiej (woj. świętokrzyskie)

Rok 04/05 XXXIII OMTTK

Drużyna w składzie:
Anna Konik
Kamil Bandrowski
Paweł Wołk
zajęła I miejsce w eliminacjach wojewódzkich i ... w finale w Toruniu (Bachotek)
Drużyna w składzie:
Kasia Konik
Angelina Duma
Kamila Romanek
zajęła V miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Rok 05/06 XXXIV OMTTK

Drużyna w składzie:
Katarzyna Konik
Kamila Romanek
Paweł Wołk
zajęła II miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Drużyna w składzie:
Natalia Barzycka
Patrycja Romanek
Mateusz Kurmel
zajęła VI miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Rok 06/07 XXXV OMTTK
Drużyna w składzie:
Kamila Romanek
Patrycja Romanek
Natalia Barzycka
zajęła VII miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Rok 08/09 XXXVII OMTTK

Drużyna w składzie:
Agata Łukasiewicz
Anna Rajchel
Martyna Szelążek
zajęła VIII miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Rok 09/10 XXXVIII OMTTK

Drużyna w składzie:
Kasia Adamek
Justyna Bielak
Kalina Wermińska
zajęła VI miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Rok 10/11 XXXIX OMTTK

Drużyna w składzie:
Kasia Adamek
Justyna Bielak
Kalina Wermińska
zajęła VIII miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Rok 11/12 XL OMTTK

Drużyna w składzie:
Agnieszka Bielak
Magda Mikołajczak
Natasza Wermińska
zajęła VI miejsce w eliminacjach wojewódzkich

::Do góry

Inne konkursy

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Rok 2002/03
eliminacje wojewódzkie - Konrad Jankowski

Rok 2012/13
etap powiatowy Lesko – Piotr Barański – I miejsce
etap wojewódzki Medynia Głogowska – Piotr Barański – udział


:: Do góry
do góry ::...

 
Copyright © 2002-2009 [LO]Lesko