Obecnie nasz samorząd kształtuje się następująco:

Bartosz Matuszewski - przewodniczący
Dawid Gładysz - zastępca
Ewelina Buczek - skarbnik
Monika Mamrowicz - sekretarz


Wcześniej funkcje te pełnili:

2015-2016
Bartosz Matuszewski - przewodniczący
Natalia Pomykała - zastępca
Łukasz Mrzygłód - skarbnik
Miłosz Lewandowski - sekretarz

2014-2015
Karol Matuszewski - przewodniczący
Witold Źrebiec - zastępca
Natalia Pomykała - skarbnik
Miłosz Lewandowski - sekretarz

2013-2014
Dominik Karwowski-przewodniczący
Maciej Nowak-zastępca
Witold Źrebiec-skarbnik

2012-2013
Maciek Usyk - przewodniczący
Maciek Ilko - zastępca
Kamila Rajchel - skarbnik

2011-2012
Karol Dziadosz - przewodniczący
Karolina Leicht - zastępca
Joanna Krajewska - skarbnik
Dominika Staręga - sekretarz

2010-1011
Konrad Kolasa - przewodniczący
Wróbel Mateusz - zastępca
Bielak Paweł - skarbnik

2009-2010
Radosław Różycki - przewodniczący
Patrycja Dyl - zastępca
Katrzyna Orłowska - skarbnik
Paulina Ogorzałek - sekretarz

2008-2009
Joanna Srocka - przewodniczący
Aleksandra Szybowska - zastępca przewodniczącego
Martyna PIszczek - skarbnik
Urszula Dudyńska - sekretarz

2006-2008
Szybowski Paweł - przewodniczący
Srocka Martyna - zastępca przewodniczącego
Łukasz Ślęczkowski - skarbnik
Kamiński Kacper - sekretarz

2005-2006
Jakub Srocki- przewodniczący
Milena Kuźmicz - zastępca przewodniczącego
Justyna Dudzińska - skarbnik
Marta Sybidło - sekretarz

2004-2005
Marzena Gnap - przewodniczący
??? - zastępca przewodniczącego
Anna Konik - skarbnik
??? - sekretarz

2001-2003
Agnieszka Potoczna - przewodniczący
Kamilla Drapała - zastępca przewodniczącego
Ola Lis - skarbnik
Paweł Podgórski - sekretarz
Kinga Bosek i Ola Lis - kronikarz

1999-2001
Magda Kapałka - przewodniczący
Ewelina Bartnik - zastępca przewodniczącego
Gosia Lis - skarbnik
Gabrysia Płaksa - sekretarz

1998-1999
Ewelina Głuszko - przewodniczący
Piotr Śliwiński - zastępca przewodniczącego
Monika Trzópek - skarbnik
Justyna Ustianowska - sekretarz
Aneta Skotnicka - kronikarz

1996-1998
Anna Federowiat - przewodniczący
Elżbieta Włodarczak - zastępca przewodniczącego
Monika Trzópek - skarbnik
Justyna Ślęczkowska - sekretarz
Karolina Ustianowska - kronikarz

1994-1996
Elżbieta Andrychowicz - przewodniczący
Paweł Czekański - zastępca przewodniczącego
Anna Ceparska - skarbnik
Elżbieta Betkiewicz - sekretarz
Joanna Krzywdzik - kronikarz

1992-1994
Ewa Nowaczyk - przewodniczący
Mariola Paszkiewicz - zastępca przewodniczącego
Luiza Baran - skarbnik
Anna Słowik - sekretarz

1990-1992
Grzegorz Przygórzewski - przewodniczący
Magda Bańkowska - zastępca przewodniczącego
Małgorzata Kostecka - skarbnik
Magda Lenartowicz - sekretarz