2012 12 11 kolednicy 1

Jak co roku, zgodnie z tradycją, uczniowie naszego Liceum pod opieką prof. Małgorzaty Pelc oraz prof. Joanny Katyńskiej złożyli wizytę w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym. Licealiści śpiewając kolędy, pokazali jak piękny jest czas oczekiwania na narodzenie Dzieciątka Jezus. Wszystkim zależało na tym, aby podopieczni SOSW na długo zapamiętali ten szczególny dla nich dzień. Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek sprawiło wiele uśmiechów na ich twarzach oraz wzruszenie. Słodkie upominki sprawiły im dużo radości, która dla naszych uczniów była najlepszym podziękowaniem. W świątecznej i miłej atmosferze młodzież śpiewała kolędy i na długo zapamięta uśmiechnięte twarze podopiecznych SOSW.

 Szkolne Koło Wolontariatu

Dominika Sroczyńska, Julia Paleczna

IMG 849

Link do galerii zdjęć