uid 8

Fundacja Jagiellońska zaprasza uczniów do aplikowania do Podkarpackiego Programu Stypendialnego, w którym udział jest bezpłatny. Jest to nabór na rok szkolny 2021/2022. Mogą brać w nim udział uczniowie w wieku 13-18 i 19-20 lat. W ramach Programu będziecie mieli okazję udziału m.in. w wakacyjnej szkole letniej, w seminariach weekendowych oraz licznych wydarzeniach kulturalnych z uczniami z całego Podkarpacia.

W zależności od zainteresowań będziecie mieli do wyboru prowadzonych przez ekspertów warsztatów z historii, geografii, wos-u, literatury, historii sztuki, matematyki, chemii i fizyki.

Program obejmuje spotkania z ludźmi kultury i życia społecznego, poznanie dziedzictwa Podkarpacia oraz udział w specjalnie przygotowanych lekcjach muzealnych. Program jest realizowany dzięki wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego oraz Ministra Spraw Zagranicznych, dlatego też część zajęć będzie realizowana w ramach Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej prowadzonej przez Fundację Jagiellońską z Łańcuta.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się stronie internetowej www.jagiellonska.org 

Wypełniony formularz w zakładce stypendia należy przesłać w terminie do 12 kwietnia 2021 r.

W razie pytań służę pomocą

Pedagog Beata Kurcoń

grafika promocyjna 2021