2023

Po raz kolejny organizujemy w naszej szkole akcję Szlachetna Paczka. Do tej pory udało nam się pomóc już wielu rodzinom, które znalazły się w trudnych sytuacjach życiowych. Wnieśliśmy w ich domy promyk radości na czas Świąt Bożego Narodzenia i nadzieję na lepszą przyszłość, o czym mogliśmy przeczytać w relacjach wolontariuszy z wręczania paczek.
Zawsze mogliśmy liczyć na Was, naszych Uczniów, wszystkich Pracowników naszej szkoły, jak również wsparcie ze strony Pracowników Starostwa Powiatowego w Lesku, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

W tym roku chcemy pomóc Pani Beacie, starszej, samotnej osobie zmagającej się z problemami zdrowotnymi i trudnościami materialnymi. Poniżej załączamy opis Rodziny, listę produktów żywnościowych, środków czystości oraz rzeczy potrzebnych w wyposażeniu mieszkania aby pomóc Pani Beacie godniej żyć.

Nasz plan działania będzie obejmował:

- zbiórkę produktów żywnościowych i środków czystości  (w sali nr 1 na parterze / sala j. ang)

- zbiórkę pieniędzy - (czwartek 8 grudnia)  (Wasze wolne datki)

- Dzień Łasucha -  (poniedziałek 11 grudnia) -  osoby, które są chętne upiec ciasto prosimy o kontakt z opiekunami Szkolnego Koła Wolontariatu:
                                                                                M. Pelc i G. Kwaśniewicz

Kochani, razem możemy sprawić, że przez wiele tygodni Pani Beata nie będzie musiała się martwić o podstawowe codzienne zakupy. Jest nas tak wielu, więc dając od siebie drobną cegiełkę, możemy wspólnie dokonać czegoś pięknego. Sprawmy, aby nadchodzące Święta były piękne i niosły ze sobą nadzieję! Szczerze wierzymy, że wspólnie nam się to uda.

Szlachetna Paczka 2023 opis Rodziny