274

Drodzy Abiturienci! MATURA już w poniedziałek!!!!

Trzymam za Was kciuki i mocno wierzę, że ‘roztrzaskacie’ wszystkie arkusze maturalne. Szkoła jest już przygotowana: ławki, numerki, dezynfekcja…

Życzę Wam powodzenia, łatwych pytań, skupienia podczas matury, połamania długopisów...

Wiem, że wyniki egzaminów są bardzo ważne, mogą zadecydować o przyszłości, ale nawet jeśli coś pójdzie nie tak traktujcie tego jako porażkę, a lekcję od życia. Czasem i najlepszym noga może się ‘podwinąć’, a los planuje inaczej niż  chcielibyśmy, i dopiero po jakimś czasie okazuje się, że tak właśnie miało być i jest dobrze.

Jednocześnie wierzę w Was mocno i w to, że ciężka praca popłaca. Let’s rock this world!!!!  Zdajcie maturę śpiewająco i idźcie w  świat! Róbcie kariery i zakładajcie rodziny. A jak będziecie wracać, to zapraszamy na wspomnienia młodości do LO.

Tym czasem:

Bardzo proszę o to, abyście nie przynosili w poniedziałek zbędnych rzeczy ze sobą; telefony niech poczekają grzecznie w domu. Pamiętajcie koniecznie o maseczkach i o tym, że nie wolno ich zdejmować do momentu, aż usiądziecie w ławkach.          

Zapraszam Was od godziny 8.10 - najpierw klasę IIIA, od 8. 20 - klasę IIIB. Będziemy Was witać pojedynczo; przy wejściu należy zdezynfekować ręce i zachować odpowiednią odległość. Nie zbieramy się w grupach Będziecie również siedzieć nieco dalej od siebie niż zwykle (ok.2 m).

Przed egzaminem należy okazać dowód tożsamości!!!!!

Dostaniecie też naklejki z kodami, które będziecie musieli przynosić na każdy następny egzamin i nie wolno ich zgubić, ani zapomnieć !!!!!!!

Przynieście czarne długopisy!!!

Tuż przed samym egzaminem zostaniecie jeszcze raz przeszkoleni przez przewodniczących zespołów nadzorujących odnośnie procedur egzaminu  maturalnego.           

Powodzenia

Anna Ceparska-Bąbel