IMG 3360

Przez cztery dni (31.05-03.06) odbywał się w naszym liceum, zorganizowany przez uczniów naszej szkoły, międzyklasowy turniej w grę FIFA na platformie PlayStation4, udostępnionej nam przez jednego z uczniów, za co serdecznie dziękujemy! 

Emocji nie brakowało, a podczas gry towarzyszyła nam miła atmosfera, połączona z duchem rywalizacji. Momentami zmagania naszych zawodników oglądała większość uczniów. Jak widać, nic tak dobrze nie łączy jak piłka nożna, nie ważne w jakiej formie ;)

Do pierwszej fazy turnieju przystąpiło 19 graczy, z których finalnie na podium stanęli: 

I Jakub Żelasko (1a)

II Karol Mrzygłód (2a) 

III Mateusz Terlecki (3a)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział. Każdy z graczy zyskał niezapomniane wspomnienia, a zwycięzcy otrzymali specjalne nagrody. Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców i sponsorom za ufundowanie nagród, które zostały wręczone na uroczystym apelu po zakończeniu turnieju. Gorące podziękowania składamy również na ręce osób zaangażowanych w przygotowanie turnieju od strony technicznej i organizacyjnej.