cropped logo

Nasza licealna młodzież od 23 października do 8 listopada 2020 r. uczestniczyła w projekcie bezpłatnych zajęć Edukacji Włączającej organizowanym przez Fundację TPSW -Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza. Uczniowie na godzinach wychowawczych prowadzonych zdalnie mogła poprzez link https://youtu.be/RWmRvWpPWW4 do filmiku zobaczyć  40 minutowe warsztaty dotyczące osób niepełnosprawnych i niewidomych.

Bardzo dziękujemy wychowawcom i Panu Ambasadorowi Markowi Sołtys za to, że nasza młodzież mogła przystąpić do projektu, który uwrażliwia na problemy osób niepełnosprawnych. Jest to wiedza niezbędna dla każdego młodego człowieka. Uczy empatii wobec innych, integracji oraz tego jak zachować się i pomagać w pokonywaniu przeszkód osobom niepełnosprawnym oraz niewidomym.

Prezes Zarządu Fundacji, Ambasador Konwencji Praw Osób z Niepełnosprawnościami bardzo nam dziękuje za przyłączenie się się do grona wrażliwych na los osób z niepełnosprawnościami i za udział w Edukacji Włączającej oraz dalszą współpracę w przyszłości.

 Beata Kurcoń - pedagog szkolny

1 1