umig

24 października w Bieszczadzkim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza Miasta i Gminy Lesko „Za szczególne osiągnięcia”. Wyróżnieni to osoby, które w różnorodny sposób – swoimi osiągnięciami w dziedzinie edukacji, sportu i kultury godnie reprezentują nasza gminę. Nasza szkoła wytypowała 3 uczniów:

Miłosza Hańczyka z klasy IIIa  za uzyskanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią ocen w szkole (5,63)

Michała Demko z klasy IIa  za uzyskanie certyfikatu z egzaminu First Certificate in English z najwyższym wynikiem w letniej sesji egzaminacyjnej.

Michała Wermińskiego z klasy IIa  za uzyskanie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Kontrabasowym w Katowicach

Oprócz nich nagrody otrzymali również uczniowie naszego LO, ale jeszcze reprezentując Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Lesku -  za szczególne osiągnięcia w nauce  - Gabriela Gładysz, Justyna Przybył, Jagoda Sanecka i Patrycja Warchoła oraz za szczególne osiągnięcia w sporcie - Ola Czawa (UKS San Lesko) i Maksymilian Karwowski UKS SP Aquarius)

Uczniowie otrzymali z rąk Burmistrza medale  Cieszymy się bardzo, że uczniowie naszego liceum zostali docenieni i uhonorowani, a Michałowi Wermińskiemu dziękujemy za to, że galę uświetnił popisem gry na kontrabasie. Niech okolicznościowe medale będą dla wszystkich uczniów naszego liceum motywacją do  pracy i osiągania sukcesów.

umigDSC 0385 KopiowanieDSC 0303 KopiowanieDSC 0265 Kopiowanie73513466 1483084631861409 5181580105037643776 n